Agenda

        Let op: laatste informatie omtrent wedstrijden zie KNGU website of via train(st)ers
Kw. Wk Dag Datum Activiteit
3   Zondag 14 augustus 2016  
  Maandag 15 augustus 2016 Start trainingen selectie
  Dinsdag 16 augustus 2016  
33 Woensdag 17 augustus 2016  
  Donderdag 18 augustus 2016  
  Vrijdag 19 augustus 2016  
  Zaterdag 20 augustus 2016  
  Zondag 21 augustus 2016  
  Maandag 22 augustus 2016  
  Dinsdag 23 augustus 2016  
34 Woensdag 24 augustus 2016  
  Donderdag 25 augustus 2016 Kermis Edam
  Vrijdag 26 augustus 2016 Kermis Edam (Einde zomervakantie)
  Zaterdag 27 augustus 2016 Kermis Edam
  Zondag 28 augustus 2016 Kermis Edam
  Maandag 29 augustus 2016 Start recreatie trainingen
  Dinsdag 30 augustus 2016  
35 Woensdag 31 augustus 2016  
  Donderdag 1 september 2016 Bestuursvergadering
  Vrijdag 2 september 2016 Kermis Volendam
  Zaterdag 3 september 2016 Kermis Volendam
  Zondag 4 september 2016 Kermis Volendam
  Maandag 5 september 2016 Kermis Volendam
  Dinsdag 6 september 2016  
36 Woensdag 7 september 2016  
  Donderdag 8 september 2016  
  Vrijdag 9 september 2016  
  Zaterdag 10 september 2016  
  Zondag 11 september 2016  
  Maandag 12 september 2016  
  Dinsdag 13 september 2016  
37 Woensdag 14 september 2016  
  Donderdag 15 september 2016  
  Vrijdag 16 september 2016  
  Zaterdag 17 september 2016  
  Zondag 18 september 2016  
  Maandag 19 september 2016  
  Dinsdag 20 september 2016  
38 Woensdag 21 september 2016  
  Donderdag 22 september 2016  
  Vrijdag 23 september 2016  
  Zaterdag 24 september 2016  
  Zondag 25 september 2016  
  Maandag 26 september 2016  
  Dinsdag 27 september 2016  
39 Woensdag 28 september 2016  
  Donderdag 29 september 2016  
  Vrijdag 30 september 2016  
  Zaterdag 1 oktober 2016 Start Loterij St.Mauritius
  Zondag 2 oktober 2016  
  Maandag 3 oktober 2016  
  Dinsdag 4 oktober 2016  
40 Woensdag 5 oktober 2016  
  Donderdag 6 oktober 2016  
  Vrijdag 7 oktober 2016  
  Zaterdag 8 oktober 2016  
  Zondag 9 oktober 2016  
4   Maandag 10 oktober 2016  
  Dinsdag 11 oktober 2016  
41 Woensdag 12 oktober 2016  
  Donderdag 13 oktober 2016 Bestuursvergadering
  Vrijdag 14 oktober 2016 Inleveren van Loterij geld
  Zaterdag 15 oktober 2016  
  Zondag 16 oktober 2016  
  Maandag 17 oktober 2016 Herfstvakantie
  Dinsdag 18 oktober 2016 Herfstvakantie
42 Woensdag 19 oktober 2016 Gymstuif Kreil 14:15 tot 15:45 Herstvakantie
  Donderdag 20 oktober 2016 Herstvakantie
  Vrijdag 21 oktober 2016 Herstvakantie
  Zaterdag 22 oktober 2016 Herfstvakantie
  Zondag 23 oktober 2016  
  Maandag 24 oktober 2016  
  Dinsdag 25 oktober 2016  
43 Woensdag 26 oktober 2016  
  Donderdag 27 oktober 2016  
  Vrijdag 28 oktober 2016  
  Zaterdag 29 oktober 2016 GK-turnpakjes Kreil.
  Zondag 30 oktober 2016  
  Maandag 31 oktober 2016  
  Dinsdag 1 november 2016  
44 Woensdag 2 november 2016  
  Donderdag 3 november 2016 Bestuursvergadering
  Vrijdag 4 november 2016  
  Zaterdag 5 november 2016  
  Zondag 6 november 2016 Molenaar & Zwarthoed Turnproeven Opperdam + demo selectie./Dames:Kwalificatie NK Clubteams voor bovenbouw/middenbouw. Waar: Waspik
  Maandag 7 november 2016  
  Dinsdag 8 november 2016  
45 Woensdag 9 november 2016  
  Donderdag 10 november 2016  
  Vrijdag 11 november 2016  
  Zaterdag 12 november 2016 Algemene ledenvergadering +Heren: Kwalicicatie NTC
  Zondag 13 november 2016 Algemene ledenvergadering +Heren: Kwalicicatie NTC
  Maandag 14 november 2016  
  Dinsdag 15 november 2016  
46 Woensdag 16 november 2016  
  Donderdag 17 november 2016  
  Vrijdag 18 november 2016  
  Zaterdag 19 november 2016  Dames: NK Clubteams voor bovenbouw/middenbouw. Waar: Hoofddorp.
  Zondag 20 november 2016 Gymstuif (studio) extern verhuur vanaf 16:30
  Maandag 21 november 2016  
  Dinsdag 22 november 2016 Heren Selectie overleg 19:30 Gymstuif
47 Woensdag 23 november 2016  
  Donderdag 24 november 2016  
  Vrijdag 25 november 2016  
  Zaterdag 26 november 2016 Heren: Nationale Team Cup + Dames 1ste competitie wedstrijd 3e/4e divisie: Wormer
  Zondag 27 november 2016 Heren: Nationale Team Cup + Dames 1ste competitie wedstrijd 3e/4e divisie: Wormer
  Maandag 28 november 2016  
  Dinsdag 29 november 2016  
48 Woensdag 30 november 2016  
  Donderdag 1 december 2016 Bestuursvergadering. Aanmelding Stimuleringsprijs Molenaar & Zwarthoed
  Vrijdag 2 december 2016  
  Zaterdag 3 december 2016  
  Zondag 4 december 2016  
  Maandag 5 december 2016  
  Dinsdag 6 december 2016  
49 Woensdag 7 december 2016  
  Donderdag 8 december 2016  
  Vrijdag 9 december 2016  
  Zaterdag 10 december 2016 Clubkampioenschappen Gymstuif Heren & Dames Selectie.
  Zondag 11 december 2016  
  Maandag 12 december 2016  
  Dinsdag 13 december 2016  
1 Woensdag 14 december 2016  
  Donderdag 15 december 2016  
  Vrijdag 16 december 2016  
  Zaterdag 17 december 2016 Dames: 1e voorwedstrijd div. 2-3(bovenbouw) + 1e voorwedstrijd N2-N3 (middenbouw) Waar: Amsterdam
  Zondag 18 december 2016 Heren: NTS hoog + 1ste kwalificatie Benjamins in Beverwijk. Dames: 1e voorwedstrijd div. 2-3(bovenbouw)+1e voorwedstrijd N2-N3 (middenbouw). Waar: Amsterdam
  Maandag 19 december 2016  
  Dinsdag 20 december 2016 Optie: centraal selectie-overleg
2 Woensdag 21 december 2016 Optie: centraal selectie-overleg
  Donderdag 22 december 2016  
  Vrijdag 23 december 2016  
  Zaterdag 24 december 2016  
  Zondag 25 december 2016  
  Maandag 26 december 2016 Kerstvakantie
  Dinsdag 27 december 2016 Kerstvakantie
3 Woensdag 28 december 2016 Kerstvakantie
  Donderdag 29 december 2016 Kerstvakantie
  Vrijdag 30 december 2016 Kerstvakantie
  Zaterdag 31 december 2016 Kerstvakantie
  Zondag 1 januari 2017 Kerstvakantie
  Maandag 2 januari 2017 Kerstvakantie
  Dinsdag 3 januari 2017 Kerstvakantie
4 Woensdag 4 januari 2017 Kerstvakantie
  Donderdag 5 januari 2017 Bestuursvergadering
  Vrijdag 6 januari 2017 Kerstvakantie
  Zaterdag 7 januari 2017 Kerstvakantie
  Zondag 8 januari 2017  
  Maandag 9 januari 2017  
1   Dinsdag 10 januari 2017 Optie: centraal selectie-overleg
5 Woensdag 11 januari 2017 Optie: centraal selectie-overleg
  Donderdag 12 januari 2017  
  Vrijdag 13 januari 2017  
  Zaterdag 14 januari 2017  
  Zondag 15 januari 2017 Heren: NTS hoog + 2e kwalificatie Benjamins in Beverwijk.
  Maandag 16 januari 2017  
  Dinsdag 17 januari 2017 Heren Selectie overleg 19:30 Gymstuif
6 Woensdag 18 januari 2017  
  Donderdag 19 januari 2017  
  Vrijdag 20 januari 2017  
  Zaterdag 21 januari 2017  
  Zondag 22 januari 2017 Dames: 2e voorwedstrijd div. 2-3 (bovenbouw) + 2e voorwedstrijd N2-N3 (middenbouw). Waar: Amsterdam.
  Maandag 23 januari 2017  
  Dinsdag 24 januari 2017  
7 Woensdag 25 januari 2017  
  Donderdag 26 januari 2017  
  Vrijdag 27 januari 2017  
  Zaterdag 28 januari 2017 Vrijwilligersavond + Dames: Districtskampioenschap divisie 1. Waar: Amsterdam  + Dames: 2de competitie wedstrijd 3e/4e divisie: Wormer
  Zondag 29 januari 2017 Dames:2e voorwedstrijd div.2-3 (b-bouw)2e voorwedstrijd N2-N3 (m-bouw) Amsterdam.Dames:2de competitie wedstrijd 3e/4e divisie:Wormer Beweegdiploma 1: om 11:00 uur.
  Maandag 30 januari 2017  
  Dinsdag 31 januari 2017  
8 Woensdag 1 februari 2017  
  Donderdag 2 februari 2017 Bestuursvergadering
  Vrijdag 3 februari 2017  
  Zaterdag 4 februari 2017 Dames: Optie 1/8 finale divisie 1 (bovenbouw) Waar: Breda.
  Zondag 5 februari 2017 Dames: Optie 1/8 finale divisie 1 (bovenbouw) Waar: Breda.
  Maandag 6 februari 2017  
  Dinsdag 7 februari 2017  
9 Woensdag 8 februari 2017  
  Donderdag 9 februari 2017  
  Vrijdag 10 februari 2017  
  Zaterdag 11 februari 2017 Heren:1/8 finale. Dames: Optie 1/4 Finale divisie 1-2 (bovenbouw). + Optie 1/4 Finale N2-N3 (middenbouw) Waar: Zierikzee.
  Zondag 12 februari 2017 Heren:1/8 finale. Dames: Optie 1/4 Finale divisie 1-2 (bovenbouw). + Optie 1/4 Finale N2-N3 (middenbouw) Waar: Zierikzee.
  Maandag 13 februari 2017  
  Dinsdag 14 februari 2017  
10 Woensdag 15 februari 2017  
  Donderdag 16 februari 2017  
  Vrijdag 17 februari 2017  
  Zaterdag 18 februari 2017  
  Zondag 19 februari 2017  
  Maandag 20 februari 2017 Voorjaarsvakantie
  Dinsdag 21 februari 2017 Voorjaarsvakantie
11 Woensdag 22 februari 2017 Gymstuif Kreil 14:15 tot 15:45 Voorjaarsvakantie
  Donderdag 23 februari 2017 Voorjaarsvakantie
  Vrijdag 24 februari 2017 Voorjaarsvakantie
  Zaterdag 25 februari 2017  
  Zondag 26 februari 2017  
  Maandag 27 februari 2017  
  Dinsdag 28 februari 2017  
12 Woensdag 1 maart 2017  
  Donderdag 2 maart 2017 Bestuursvergadering
  Vrijdag 3 maart 2017  
  Zaterdag 4 maart 2017 Dames: 3e competitie wedstrijd 3e/4e divisie: Wormer
  Zondag 5 maart 2017 Dames: 3e competitie wedstrijd 3e/4e divisie: Wormer
  Maandag 6 maart 2017  
  Dinsdag 7 maart 2017  
13 Woensdag 8 maart 2017  
  Donderdag 9 maart 2017  
  Vrijdag 10 maart 2017 Opbouwen voor de landelijk wedstijd(heren) Veerman Wooncentrum.
  Zaterdag 11 maart 2017 Heren: Landelijke wedstrijd Volendam + Dames: Finale Noord D1 & D2(3/4 divisie) + Optie 1/4 Finale div.1-2 (bovenbouw)Optie 1/4 Finale N2-N3 (middenbouw) Waar: Vianen
  Zondag 12 maart 2017 Heren: Landelijke wedstrijd Volendam + Dames: Optie 1/4 Finale div. 1-2 (bovenbouw) Optie 1/4 Finale N2-N3 (middenbouw) Waar: Vianen
  Maandag 13 maart 2017  
  Dinsdag 14 maart 2017  
14 Woensdag 15 maart 2017  
  Donderdag 16 maart 2017  
  Vrijdag 17 maart 2017  
  Zaterdag 18 maart 2017 Dames: Optie 1/4 Finale div. 1-2 (bovenbouw) + Optie 1/4 Finale N2-N3 (middenbouw) Waar: Reuver
  Zondag 19 maart 2017 Dames: Optie 1/4 Finale div. 1-2 (bovenbouw) + Optie 1/4 Finale N2-N3 (middenbouw) Waar: Reuver
  Maandag 20 maart 2017  
  Dinsdag 21 maart 2017  
15 Woensdag 22 maart 2017  
  Donderdag 23 maart 2017  
  Vrijdag 24 maart 2017  
  Zaterdag 25 maart 2017 Heren:1/4 finale + Dames: Districtskampioenschap divisie 2 (bovenbouw) + Districtskampioenschap N2-JGD N3. Waar: Amsterdam
  Zondag 26 maart 2017 Heren: 1/4 finale
  Maandag 27 maart 2017  
  Dinsdag 28 maart 2017  
16 Woensdag 29 maart 2017  
  Donderdag 30 maart 2017  
  Vrijdag 31 maart 2017  
  Zaterdag 1 april 2017 Dames: Optie 1/2 Finale divisie 1-2-3 (bovenbouw) + Optie 1/2 Finale N2-N3 (middenbouw) Waar: Bellingswolde
  Zondag 2 april 2017 Dames: Optie 1/2 Finale divisie 1-2-3 (bovenbouw) + Optie 1/2 Finale N2-N3 (middenbouw) Waar: Bellingswolde
  Maandag 3 april 2017  
  Dinsdag 4 april 2017  
17 Woensdag 5 april 2017  
  Donderdag 6 april 2017 Bestuursvergadering
  Vrijdag 7 april 2017  
  Zaterdag 8 april 2017  Heren:1/8 finale + Dames:(3/4 divisie) regiofinale D1 & D2 in Amsterdam + Optie 1/2 Finale div. 1-2-3. (bovenbouw)+ Optie 1/2 Finale N2-N3 (middenbouw). Waar: Winterswijk
  Zondag 9 april 2017 Mecuurbouw toernooi Opperdam + demo Heren:1/8 finale. Dames:regiofinale 4e en 5e divisie Amsterdam. +  Optie 1/2 Finale div. 1-2-3 (Bb)+ N2-N3 (Mb) Waar: Winterswijk
2   Maandag 10 april 2017  
  Dinsdag 11 april 2017  
18 Woensdag 12 april 2017  
  Donderdag 13 april 2017  
  Vrijdag 14 april 2017  
  Zaterdag 15 april 2017  
  Zondag 16 april 2017 1ste Paasdag
  Maandag 17 april 2017 2de Paasdag Aprilvakantie (Don Bosco College)
  Dinsdag 18 april 2017 Aprilvakantie(DBC)
19 Woensdag 19 april 2017 Aprlvakantie (DBC)
  Donderdag 20 april 2017 Aprilvakantie(DBC)
  Vrijdag 21 april 2017 Aprilvakantie (DBC)
  Zaterdag 22 april 2017 Aprilvakantie
  Zondag 23 april 2017 Aprilvakantie
  Maandag 24 april 2017 Aprilvakantie (DBC+Basisschool)
  Dinsdag 25 april 2017 Aprilvakantie (DBC+Basisschool)
20 Woensdag 26 april 2017  
  Donderdag 27 april 2017 Aprilvakantie (DBC+Basisschool)
  Vrijdag 28 april 2017 Aprilvakantie (DBC+Basisschool)
  Zaterdag 29 april 2017 Aprilvakantie (DBC+Basisschool)
  Zondag 30 april 2017  
  Maandag 1 mei 2017  
  Dinsdag 2 mei 2017  
21 Woensdag 3 mei 2017  
  Donderdag 4 mei 2017 Bestuursvergadering
  Vrijdag 5 mei 2017 Bevrijdingsdag
  Zaterdag 6 mei 2017 Heren: halve finale + Dames: Optie 1/2 Finale div. 1-2-3 (bovenbouw)+ Optie 1/2 Finale N2-N3. Waar: Rotterdam.
  Zondag 7 mei 2017 Heren: halve finale + Dames: Optie 1/2 Finale div. 1-2-3 (bovenbouw)+ Optie 1/2 Finale N2-N3. Waar: Rotterdam.
  Maandag 8 mei 2017  
  Dinsdag 9 mei 2017  
22 Woensdag 10 mei 2017  
  Donderdag 11 mei 2017  
  Vrijdag 12 mei 2017  
  Zaterdag 13 mei 2017 Dames: NK Finale div. 3 (bovenbouw)+ Nk Pupillen N3.(middenbouw) Waar: Amelo
  Zondag 14 mei 2017 Dames: NK Toestelfinale div. 3 (bovenbouw) + NK Finale N2-N3. (middenbouw) Waar Amelo. + Dames: toestelkamp Wormer (moet St.Mauritius organiseren)
  Maandag 15 mei 2017  
  Dinsdag 16 mei 2017  
23 Woensdag 17 mei 2017  
  Donderdag 18 mei 2017  
  Vrijdag 19 mei 2017  
  Zaterdag 20 mei 2017 Heren: halve finale + Dames: districtkampioenschap 4e/5e divisie in Amsterdam.+ Dames: NK Finale div.2 (bovenbouw)+ NK Finale N2-jeugd N3. Waar: Alphen ad Rijn.
  Zondag 21 mei 2017 Heren: halve finale + Dames NK Finale div. 2 (bovenbouw) + NK Finale N2- jeugd N3. Waar: Alphen ad Rijn.
  Maandag 22 mei 2017 Meivakantie (basisschool)
  Dinsdag 23 mei 2017 Meivakantie (basisschool)
24 Woensdag 24 mei 2017 Meivakantie (basisschool)
  Donderdag 25 mei 2017 Hemelvaartsdag Meivakantie (basisschool)
  Vrijdag 26 mei 2017 Meivakantie (basisschool)
  Zaterdag 27 mei 2017 Meivakantie (basisschool)
  Zondag 28 mei 2017  
  Maandag 29 mei 2017  
  Dinsdag 30 mei 2017  
25 Woensdag 31 mei 2017  
  Donderdag 1 juni 2017 Bestuursvergadering
  Vrijdag 2 juni 2017  
  Zaterdag 3 juni 2017  
  Zondag 4 juni 2017 1ste Pinksterdag
  Maandag 5 juni 2017 2de Pinksterdag
  Dinsdag 6 juni 2017  
26 Woensdag 7 juni 2017  
  Donderdag 8 juni 2017  
  Vrijdag 9 juni 2017  
  Zaterdag 10 juni 2017 Heren: Bondsfinale + Dames: NK Finale div.1(bovenbouw)+ NK Finale instap N2(middenbouw) Waar: Duiven.+ Dames: Districtkampoenschap D1 en D2 in Amsterdam.
  Zondag 11 juni 2017 Heren: Bondsfinale + Dames: NK Finale div.1(bovenbouw)+ NK Finale instap N2(middenbouw) Waar: Duiven.
  Maandag 12 juni 2017  
  Dinsdag 13 juni 2017  
27 Woensdag 14 juni 2017  
  Donderdag 15 juni 2017  
  Vrijdag 16 juni 2017  
  Zaterdag 17 juni 2017 Heren: NK turnen + Dames: AHOY cup.
  Zondag 18 juni 2017 Heren: NK turnen + Dames: AHOY cup + toestelfinales. Waar: Rotterdam. Smit & Smit Toernooi. Waar: Gymstuif Volendam.
  Maandag 19 juni 2017  
  Dinsdag 20 juni 2017  
28 Woensdag 21 juni 2017  
  Donderdag 22 juni 2017  
  Vrijdag 23 juni 2017  
  Zaterdag 24 juni 2017  
  Zondag 25 juni 2017 Volendammerdag: demo selectie dames & heren.
  Maandag 26 juni 2017  
  Dinsdag 27 juni 2017  
29 Woensdag 28 juni 2017  
  Donderdag 29 juni 2017  
  Vrijdag 30 juni 2017  
  Zaterdag 1 juli 2017  
  Zondag 2 juli 2017 Beweegdiploma 2: om 11.00 uur.
  Maandag 3 juli 2017  
  Dinsdag 4 juli 2017  
30 Woensdag 5 juli 2017  
  Donderdag 6 juli 2017 Bestuursvergadering
  Vrijdag 7 juli 2017  
  Zaterdag 8 juli 2017  
  Zondag 9 juli 2017  
3   Maandag 10 juli 2017  
  Dinsdag 11 juli 2017  
31 Woensdag 12 juli 2017  
  Donderdag 13 juli 2017  
  Vrijdag 14 juli 2017  
  Zaterdag 15 juli 2017  
  Zondag 16 juli 2017  
  Maandag 17 juli 2017  
  Dinsdag 18 juli 2017  
32 Woensdag 19 juli 2017  
  Donderdag 20 juli 2017  
  Vrijdag 21 juli 2017 Laatste schooldag en trainingsdag selectie
  Zaterdag 22 juli 2017  
  Zondag 23 juli 2017  
  Maandag 24 juli 2017 Start Zomervakantie (basisschool)
  Dinsdag 25 juli 2017 zomervakantie
33 Woensdag 26 juli 2017 zomervakantie
  Donderdag 27 juli 2017 zomervakantie
  Vrijdag 28 juli 2017 zomervakantie
  Zaterdag 29 juli 2017 Zomervakantie
  Zondag 30 juli 2017 Zomervakantie
  Maandag 31 juli 2017 Zomervakantie
  Dinsdag 1 augustus 2017 Zomervakantie
34 Woensdag 2 augustus 2017 Zomervakantie
  Donderdag 3 augustus 2017 Zomervakantie
  Vrijdag 4 augustus 2017 Zomervakantie
  Zaterdag 5 augustus 2017 Zomervakantie
  Zondag 6 augustus 2017 Zomervakantie
  Maandag 7 augustus 2017 Zomervakantie
  Dinsdag 8 augustus 2017 Zomervakantie
35 Woensdag 9 augustus 2017 Zomervakantie
  Donderdag 10 augustus 2017 Zomervakantie
  Vrijdag 11 augustus 2017 Zomervakantie
  Zaterdag 12 augustus 2017 Zomervakantie
  Zondag 13 augustus 2017 Zomervakantie
  Maandag 14 augustus 2017 zomervakantie
  Dinsdag 15 augustus 2017 zomervakantie
36 Woensdag 16 augustus 2017 zomervakantie
  Donderdag 17 augustus 2017 zomervakantie
  Vrijdag 18 augustus 2017 zomervakantie
  Zaterdag 19 augustus 2017 zomervakantie
         
         
         
         
         

Sponsors

Samenwerking

Topsport-partners: 

FC Volendam Handbal Volendam